Szafa w stylu prowansalskim narożna

Szafa w stylu prowansalskim narożna

Styl prowansalski ukształtował się w rejonie leżącym na południu Francji i z niego wziął swoją nazwę. Cechy charakterystyczne tej prowincji to ogromne pola lawendy, kamienne domki i słoneczny klimat. Trend aranżacyjny odwołuje się do tego sielskiego klimatu.  Ważnym elementem tego stylu jest takie przygotowanie powierzchni, mebli i dodatków, aby były jak najbliższe naturze i wyglądały tak, jakby były pod jej wpływem od wielu lat. W meblach ten efekty uzyskujemy poprzez zastosowanie tylko naturalnych materiałów oraz starzeń różnego rodzaju: przecieranie, patynowanie, opalanie, otworki jak po kornikach.

Szafa w stylu prowansalskim narożna, została zaprojektowana i wykonana na zamówienie, do romantycznej sypialni.  Dopasowana kolorem i starzeniami do toaletki oraz komody, tworzą spójny komplet.

Projektowane  meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub bejcować, lakierować, woskować. Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.

Co najważniejsze i warte podkreślenia – nasze stylowe meble są wykonane ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej. 

Szafa w stylu prowansalskim narożna 1
Szafa w stylu prowansalskim narożna 2