Sklep online

Sklep online

Artystyczna Manufaktura nieustannie się zmienia. Realizując zamówienia stolarskie, często byliśmy pytani o oświetlenie i dodatki do mebli, które uzupełnią wnętrze. Dziś spełniamy te oczekiwania!

AM INTERIORS

AM Interiors to sklep internetowy stworzony z pasji do wnętrz. Można w nim znaleźć wysokiej jakości biżuterię do mebli i oświetlenie o oryginalnym wykończeniu. Nasze produkty idealnie pasują do kuchni w stylu angielskim; mebli łazienkowych, sypialnianych, wolnostojących i bibliotecznych komponując harmonijne, pełne uroku przestrzenie.

POLECANE PRODUKTY

WYJĄTKOWA BIŻUTERIA DO TWOICH WNĘTRZ

W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane ozdoby do aranżacji najbardziej wymagających wnętrz. Mosiężne uchwyty, klamki, gałki i relingi meblowe w pożądanym kolorze złota, kryształowe żyrandole, plafony, kinkiety i lampy pochodzące zarówno z polskich manufaktur jak i sprowadzane z UE czy USA.

 Jeśli nie znalazłeś w sklepie online produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się na ul. Bartyckiej 24/26 paw. 13 w Warszawie (na przeciwko BARTICO) . Wiele produktów mamy dostępnych jedynie na miejscu. Naszą ofertę staramy się systematycznie powiększać i rozwijać, abyście mogli aranżować z nami piękne wnętrza.

Skontaktuj się z nami