O nas

“DOM – każdy jest inny, niepowtarzalny – dlatego u nas nie ma szablonów”

 

Wszystkie meble wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego nie mamy katalogu ze ścisłym podziałem modeli klasycznych kuchni, bibliotek, czy zabudów do sypialni lub holu. Wszystko jest zmienne i może być wykonane przez nas tak, jak Państwo to sobie wymarzyli.

Projektowanie mebli, czy całych wnętrz to nie miejsce na eksperymenty. Artystyczna Manufaktura jest gruntownie przygotowana – począwszy od projektantów (absolwenci Akademii Sztuk Pięknych oraz Politechniki Warszawskiej), przez stolarzy o ścisłej specjalizacji mebli klasycznych drewnianych, po ekipę montażową z wieloletnim doświadczeniem. Nie pozostawiamy miejsca na przypadek i jesteśmy spokojni wykonując dla Państwa najbardziej wyrafinowane realizacje.

W naszym rozumieniu procesu projektowania, to Klient jest kluczowym ogniwem. Mają Państwo swoje wyobrażenia o idealnym domu, a my mamy potrzebne doświadczenie i wiedzę, aby stały się one rzeczywistością. Spotkania w naszym showroomie w Warszawie, nad szkicami i Państwa oczekiwaniami, spowodują, iż wnętrze zostanie “skrojone na miarę”.

Kierujemy naszą propozycję do ludzi którzy:

  • przywiązują dużą wagę do detali i solidnego wykonania
  • szukają indywidualnego wyrazu swojego domu
  • źródła inspiracji w urządzaniu swojego wnętrza poszukują w tradycyjnym wzornictwie
  • cenią rodzinny, łagodny i przyjazny klimat, jaki nadają wnętrzu klasyczne drewniane meble

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!