Sypialnia w stylu francuskim

Sypialnia w stylu francuskim

Sypialnia w stylu francuskim powinna odznaczać się symetrią, dlatego łóżko ustawione jest w osi symetrii ściany, a dwie nocne szafki dopełniają efekt. Meble stylowe francuskie  powinny być lekkie, eleganckie, posiadać ozdobne detale oraz koniecznie  biały, kremowy lub pastelowy kolor. Dlatego zaprojektowany przez nas komplet w stylu francuskim uwzględnia wszystkie te elementy.

Jeśli podoba się Państwu sypialnia w stylu francuskim, należy pamiętać, aby tapety na ścianach były utrzymane w delikatnych tonacjach kolorystycznych, z deseniem w eleganckie pasy lub wyraziste kwiaty.  W stylu francuskim popularne jest również ozdabianie ścian tapetami z materiału, tego samego, z którego np. uszyte są zasłony i poduszki we wnętrzu.Charakter wnętrzu nadają też  tzw. „ludwiki”, a więc fotele, szezlongi, kabinety i inne meble pochodzące z okresu XVII-XVIII wieku lub po prostu stylizowane na meble z tych epok. Na toaletce ustaw kolekcję perfum lub pięknych flakonów po perfumach, ozdobne szczotki do włosów i pędzle do pudru. To właśnie detale tworzą wnętrze francuskiej sypialni, więc nie należy o nich zapominać.

Projektowane  meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub bejcować, lakierować, woskować. Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.

Co najważniejsze i warte podkreślenia – nasze stylowe meble są wykonane ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA