Sypialnia styl klasyczny

Sypialnia styl klasyczny

Projekt mebli, wykonanie, montaż – Artystyczna Manufaktura.

Projekt wnętrz – architekt wnętrz Maciej Kukurba 

Sypialnia styl klasyczny została wykonana z drewna olchowego, pomalowanego kryjąco na odcień bieli wybrany z palety NCS. Zabudowa na całą ścianę kryje garderobę właścicieli. Dodatki i oświetlenie, pikowane wezgłowie łózka, stworzyły wraz z naszymi meblami sypialnię w stylu klasycznym. Delikatna i stonowana kolorystyka podkreślają elegancki i zarazem subtelny charakter wnętrza. Wszystko zostało do siebie idealnie dopasowane, panelowania naścienne gładko przechodzą w zabudowy szafy czy bibliotekę. Ten projekt jest dla nas o tyle ciekawy, iż odpowiadamy w nim za wszystkie meble oraz elementy meblowe (panelowania, drzwi) z wyjątkiem rzeczy tapicerowanych (łóżko i kanapy). A zabudowa jak zobaczycie na innych wpisach dodawanych przez nas zdjęciach, wije się po wszystkich ścianach apartamentu.

Projektowane  meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub bejcować, lakierować, woskować. Nasze meble ostatnią warstwę warstwę farby mają nakładaną ręcznie, co nadaje im unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Widać jedynie delikatne muśnięcia pędzla, co podkreśla ich ręczne wykonanie. Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.
Co najważniejsze i warte podkreślenia – nasza sypialnia styl klasyczny, została wykonana na zamówienie ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej.

IMG
IMG
IMG