Klasyczne meble sypialnia

Klasyczne meble sypialnia

Koncepcja wnętrza sypialni  została wykonana przez architektów z „Grupy Żoliborz”. Po wspólnych ustaleniach wraz z inwestorami została wybrana ostateczna plastyka mebli, zaprojektowana przez AM.
Klasyczne meble  sypialnia, zostały wykonane z drewna olchowego, pomalowanego kryjąco na odcień bieli wybrany z palety NCS. Zabudowa  we wnęce kryje garderobę właścicieli, a wygląd frontów jest spójny z drzwiami, również wykonanymi przez nas. Meble wolnostojące na delikatnych nóżkach nie przytłaczają wnętrza, a  tapeta z naturalnym  motywem , oświetlenie oraz tapicerowane wezgłowie łózka, stworzyły wraz z naszymi meblami sypialnię w stylu klasycznym. Stonowana kolorystyka w odcieniach szarości podkreśla elegancki i zarazem subtelny charakter wnętrza.
Projektowane  meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub bejcować, lakierować, woskować. Nasze klasyczne meble sypialnia ostatnią warstwę warstwę farby mają nakładaną ręcznie, co nadaje im unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Widać jedynie delikatne muśnięcia pędzla, co podkreśla ich ręczne wykonanie.
Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.

syp
syp
syp