Kuchnie angielskie z wyspą

Kuchnie angielskie z wyspą

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. Klasyczne kuchnie angielskie z wyspą, które powstają według naszych projektów to najwyższa jakość uszyta na miarę.
Kuchnie angielskie z wyspą są dopracowane w każdym detalu, doskonałe plastycznie, ale również praktyczne, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia. Kuchnie klasyczne wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm.

Tym razem projektowaliśmy według wytycznych klienta, który miał wizję wymarzonej kuchni. Po ustaleniu wszystkich potrzeb jakie miała spełniać przestrzeń kuchenna, powstało okazałe stanowisko piecowe, zakończone dwoma słupkami  mieszczącymi sprzęt AGD. Duża wyspa jest wypełniona z obu stron bardzo pojemnymi szufladami na prowadnicach BLUM, które gwarantują dokładne i ciche zamykanie. Zabudowa kuchenna po prawej stronie to strefa przechowywania oraz ukryta lodówka side by side. Po lewej witryna na szkło z wbudowaną lodówką na wina.

Klasyczne kuchnie angielskie z wyspą wykonane przez nasza firmę posiadają fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz transport i montaż.

Kuchnie klasyczne angielskie z wyspą –  wykonane na wymiar ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej. Malowana kryjąco na kolor ciepłej szarości. Porównaj z konkurencją – stosujemy tylko naturalne materiały, atestowane farby oraz najwyższej jakości lakiery.

Kuchnie angielskie z wyspą 1
Kuchnie angielskie z wyspą 2
Kuchnie angielskie z wyspą 3
Kuchnie angielskie z wyspą 4
Kuchnie angielskie z wyspą 5
Kuchnie angielskie z wyspą 6

zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – kuchnie angielskie z wyspą pod linkiem: kuchnia z wyspą

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL