Kuchnie angielskie z czarnym blatem

Kuchnie angielskie z czarnym blatem

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. Kuchnie angielskie z wyspą, które powstają według naszych projektów odznaczają się klasyczną elegancją i jest to najwyższa jakość uszyta na miarę.
Kuchnie angielskie wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm. Nasze klasyczne kuchnie są dopracowane w każdym detalu, doskonałe plastycznie, ale również praktyczne, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia.

Tym razem projektowaliśmy według wytycznych klienta, który miał ustaloną wizję wymarzonej kuchni. Po ustaleniu wszystkich potrzeb jakie miała spełniać przestrzeń kuchenna, powstało okazałe stanowisko piecowe, zakończone dwoma słupkami  mieszczącymi sprzęt AGD. Duża wyspa jest wypełniona z obu stron bardzo pojemnymi szufladami BLUM zapewniającymi dokładne i ciche zamykanie. Zabudowa kuchenna po prawej stronie to strefa przechowywania oraz ukryta lodówka side by side. Po lewej witryna na szkło z wbudowaną lodówką na wina.

Klasyczne kuchnie angielskie wykonane przez nasza firmę posiadają fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz transport i montaż.

Klasyczne kuchnie angielskie z czarnym blatem –  wykonane na wymiar ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej. Malowana kryjąco na kolor ciepłej szarości. Porównaj z konkurencją – stosujemy tylko naturalne materiały, atestowane farby oraz najwyższej jakości lakiery.

Kuchnie angielskie z czarnym blatem 1
Kuchnie angielskie z czarnym blatem 2
Kuchnie angielskie z czarnym blatem 3
Kuchnie angielskie z czarnym blatem 4
Kuchnie angielskie z czarnym blatem 5
Kuchnie angielskie z czarnym blatem 6

zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – kuchnie angielskie z wyspą pod linkiem:

kuchnia już ukończona – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152645447692776.1073741870.250478732775&type=1

oraz reportaż z montażu

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL