Kuchnia angielska meble i kolory

Kuchnia angielska meble i kolory

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. Klasyczna kuchnia angielska meble, które powstają według naszych projektów to najwyższa jakość uszyta na miarę.

 

Czy kuchnia angielska to meble, które zawsze oznaczają jedynie delikatne stonowane barwy i aranżacje? Przedstawiamy Państwu nietypową realizację, łączącą wykonaną i zaprojektowaną przez nas kuchnią angielską z pełnym kolorów otoczeniem. Klientka uwielbia barwy, kuchnie angielskie bardzo jej się podobały, ale w swojej pragnęła mieć więcej barw, więc upiększyła ją nietypowymi gałkami w odcieniach turkusu i pomarańczy. To do nich dobrała kolor ściany oraz wykonała wydruk grafiki, który ukryła pod szkłem w przestrzeni między szafkowej ciągu kuchennego. Blat kuchenny to granit z pięknymi żyłami w wielu barwach.

Kuchnia angielska jest dopracowana w każdym detalu, doskonała plastycznie, ale również praktyczna, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia. Kuchnie klasyczne wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm.

Klasyczna kuchnia angielska meble kuchenne wykonane przez nasza firmę – posiadają fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa. Możemy wykonać wersję bardziej budżetową, tak jak w  tym przypadku, gdzie jako materiału na fronty użyliśmy MDF.

Meble kuchenne klasyczne pokazane na poniższych zdjęciach stanowią jedynie przykład naszych możliwości i mogą być inspiracją do realizacji Państwa wymarzonej kuchni.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz transport i montaż.

Kuchnia angielska meble z kolorem –  wykonane na wymiar. Malowane kryjąco na kolor wybrany z bogatej palety. 

Kuchnia angielska meble i kolory 4
Kuchnia angielska meble i kolory 5
Kuchnia angielska meble i kolory 6
Kuchnia angielska meble i kolory 7
Kuchnia angielska meble i kolory 1
Kuchnia angielska meble i kolory 2
Kuchnia angielska meble i kolory 3

zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – kuchnia angielska meble pod linkiem: kuchnia angielska w kolorze

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady – płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL