Kuchnia Modern Classic

Kuchnia Modern Classic

Modernistyczna kuchnia z wyspą, która powstała według naszego projektu to najwyższa jakość uszyta na miarę. Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. 

Klienci marzyli o unikalnej kuchni, główny wyznacznik – ma być 100% drewniana.
Niekoniecznie miała być to klasyczna angielska forma, ale też nie New York style. Wykonaliśmy kolaż tradycji i nowoczesności, kuchnia modern classic jest elegancka, wytworna, ale przepuszczona przez modernistyczny filtr.

Styl Modern Classic jest bardzo wymagający i nie uznaje kompromisów, stawia na jakość, tradycyjne rzemiosło i precyzję. Kuchnia Modern Clssic jest dopracowana w każdym detalu, doskonała plastycznie, ale również praktyczna, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia. Kuchnie klasyczne wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm. Posiadają fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, włoskie mosiężne okucia oraz transport i montaż.
Projekty mebli Artystyczna Manufaktura

Projekty wnętrz – Royal Arts – royalarts.pl

Meble kuchenne modern classic pokazane na poniższych zdjęciach stanowią jedynie przykład naszych możliwości i mogą być inspiracją do realizacji Państwa wymarzonej kuchni.

Poniżej finałowe, jeszcze robocze zdjęcia. Wkrótce postaramy się zamieścić zdjęcia z sesji.

Kuchnia Modern Classic 1
Kuchnia Modern Classic 2
Kuchnia Modern Classic 3
Kuchnia Modern Classic 4
Kuchnia Modern Classic 5
Kuchnia Modern Classic 6
zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – kuchnia modern classic z wyspą pod linkiem: kuchnia w stylu modern classic

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady – płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL