Sypialnia glamour

Sypialnia glamour

Projekt mebli, wykonanie, montaż – Artystyczna Manufaktura.

Projekt wnętrz – architekt wnętrz Kinga Katus – www.domowo-wnetrza.pl

Meble zostały zaprojektowane przez Artystyczną Manufakturę i wykonane z drewna olchowego, pomalowanego kryjąco na odcień bieli wybrany z palety NCS. Blaty szafek nocnych oraz komód zrobiliśmy z olchy, którą zabejcowaliśmy dla uzyskania głębokiego ciemnego odcienia drewna i polakierowaliśmy. Piękne dodatki i oświetlenie, pikowane wezglowie łózka, stworzyły wraz z naszymi meblami sypialnię w stylu glamour. Delikatna i stonowana kolorystyka podkreślają elegancki i zarazem subtelny charakter wnętrza.

Projektowane  meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub bejcować, lakierować, woskować. Nasze meble ostatnią warstwę warstwę farby mają nakładaną ręcznie, co nadaje im unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Widać jedynie delikatne muśnięcia pędzla, co podkreśla ich ręczne wykonanie .

Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.

Co najważniejsze i warte podkreślenia – nasze stylowe meble są wykonane na zamówienie ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej.

Sypialnia glamour 1
Sypialnia glamour 2
Sypialnia glamour 3

Polub nas na facebooku – sypialnia glamour –  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152082266757776.1073741855.250478732775&type=1

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa, fronty wpuszczane w ramę, zawiasy puszkowe, plecy w szafkach zamkniętych oraz otwartych – sklejka fornirowana (fornir olcha), mechanizmy szuflad tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– wewnętrzne ścianki, półki, niewidoczne korpusy, szuflady – płyta stolarska – fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne w meblach kuchennych, szafach, komodach, szafkach nocnych
-kolor z palety NCS lub RAL