Meble kuchenne angielskie

Meble kuchenne angielskie

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. meble kuchenne angielskie – to nasza specjalność, a meble które powstają według naszych projektów to najwyższa jakość uszyta na miarę.
Kuchnia przedstawiona na poniższych zdjęciach to już klasyczne połączenie czerni i bieli. Czarny blat z pięknymi żyłami przełamuje biel szafek i doskonale harmonizuje z nowoczesnym sprzętem AGD.
W wykonywanych przez nas klasycznych meblach kuchennych fronty i elementy ozdobne to olcha masyw, elementy konstrukcyjne oraz półki wykonujemy z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa.

Meble kuchenne angielskie, mają fronty o tradycyjnym wyglądzie z filongiem na płycinie w ramie i są one nakładane na korpus. Delikatne pilastry podkreślają klasyczny charakter zabudowy. Kuchnie angielskie wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm. Nasze  zabudowy kuchenne są dopracowane w każdym detalu, doskonałe plastycznie, ale również praktyczne, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia.

Meble kuchenne angielskie pokazane na poniższych zdjęciach stanowią jedynie przykład naszych możliwości i stanowią inspirację do realizacji Państwa wymarzonej kuchni.
W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz montaż.

Meble kuchenne angielskie to kwintesencja stylu i ponadczasowej elegancji.

Porównaj z konkurencją – stosujemy tylko naturalne materiały, atestowane farby oraz najwyższej jakości lakiery.

Meble kuchenne angielskie 1
Meble kuchenne angielskie 2

Konstrukcja mebli:
skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.
Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady –  płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy
Wykończenie okuć: zawiasy, gałki
Do wyboru przez klienta:
-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL