Kuchnie styl angielski

Kuchnie styl angielski

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. Projekty stylowych kuchni angielskich – to nasza specjalność.

 

Kuchnie styl angielski to ponadczasowy wybór, idealny dla osób ceniących klasykę i dobrą jakość. Kuchnia przedstawiona na poniższych zdjęciach ma tradycyjną budowę ramową, co wyróżnia właśnie zabudowy kuchenne w stylu angielskim. Proszę przyjrzeć się budowie szafek , niewiele firm wykonuje meble z wykorzystaniem starych technik stolarskich. Ponadto na uwagę zasługują detale takie jak: wieńce prowadzone spójnie przez cały ciąg zabudowy, zabudowa okapu, blat z masywu dębowego oraz mosiężne włoskie okucia. Dopełnieniem zabudowy jest stylizowane na retro AGD firmy Smeg.

Każda zabudowa kuchenna jest wykonywana na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm. Nasze kuchnie styl angielski są dopracowane w każdym detalu, doskonałe plastycznie, ale również praktyczne, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia (np.szuflada na formy do pieczenia czy deski).

W wykonywanych przez nas kuchniach angielskich fronty i elementy ozdobne to olcha masyw, elementy konstrukcyjne oraz półki wykonujemy z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz montaż.

Kuchnie styl angielski w naszym wykonaniu to meble wykonane ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej.

Porównaj z konkurencją – stosujemy tylko naturalne materiały, atestowane farby oraz najwyższej jakości lakiery.

Kuchnie styl angielski 1
Kuchnie styl angielski 2

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady płyta stolarska – fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL