Kuchnia klasyczna z wyspą

Kuchnia klasyczna z wyspą

Kuchnia klasyczna z wyspą, która powstała według naszego projektu to najwyższa jakość uszyta na miarę. Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. 

Kolejna nasza realizacja, w której występują mocne barwy. Klasycznie zaprojektowana kuchnia na bardzo wyrazistym tle czerwonych ścian. Przestrzeń była niewielka. Wyburzenie ściany działowej otworzyło kuchnię na salon, optycznie podwoiło przestrzeń oraz stworzyło miejsce na wyspę, czyli 9 dodatkowych szuflad. Teraz nie ma już problemu z miejscem do przechowywania.

Kuchnia klasyczna z wyspą jest dopracowana w każdym detalu, doskonała plastycznie, ale również praktyczna, ponieważ stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (systemy PEKA, BLUM) oraz ciekawe udogodnienia. Kuchnie klasyczne wykonywane są na wymiar, u nas nie ma standardowych klocków 60/45/30cm. Posiadają fronty i elementy ozdobne z masywu olchy, elementy konstrukcyjne oraz półki z płyty stolarskiej fornirowanej olchą, a plecy to sklejka sosnowa. Możemy wykonać wersję bardziej budżetową, tak jak w  tym przypadku, gdzie jako materiału na fronty użyliśmy MDF. Została pomalowana kryjąco na kolor wybrany z bogatej palety NCS lub RAL.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, frezowane szyby, włoskie mosiężne okucia oraz transport i montaż.

Kuchnia klasyczna z wyspą pokazana na poniższych zdjęciach stanowi jedynie przykład naszych możliwości i może być inspiracją do realizacji Państwa wymarzonej kuchni.

Kuchnia klasyczna z wyspą 1
Kuchnia klasyczna z wyspą 2
Kuchnia klasyczna z wyspą 3
zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – kuchnia klasyczna z wyspą pod linkiem: mała kuchnia z wyspą

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady – płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL