Nigdy więcej nie chcę usłyszeć..

Nigdy więcej nie chcę usłyszeć..

że ktoś wybierał kolor ścian, odcień podłogi, kamień, kolor mebli czy fakturę i kolor tkanin, jedynie na podstawie 3D i zdjęć ze strony producenta. Naprawdę takie wybory są bezsensowne i prowadzą do straty czasu (ponowne dobranie), pieniędzy (ściany można przemalować, ale mebli czy blatów już tak szybko nie zmienimy) i ogromnego ryzyka zamieszkania we wnętrzu, które w realnym zestawieniu nas rozczarowało. 

Wszystkie materiały, kolory, tkaniny, jakie planujemy użyć powinny pojawić się złożone w jednym realnym zestawieniu i tylko tak jesteśmy wstanie stwierdzić, czy idealnie składa się to w całość. Nawet najlepsze 3D nie da tej pewności. Wiem, że to wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i pełnego zaangażowania, wypożyczenia tony próbek, ale zapewniam Was, że warto ponieść ten trud. W końcu to Wasze wnętrze i pieniądze, a przecież będziecie z niego korzystać latami.

Poniżej przykłady naszych zestawień. To nie są piękne kolaże stworzone na potrzeby Instagrama czy FB, tylko realna codzienna praca. Innej drogi do odpowiedzialnego dopasowania wszystkich elementów naszym zdaniem nie ma.

Dobór kolorów, materiałów, faktur czy tkanin zawsze w naszej firmie odbywa się na próbkach. Nieważne czy chodzi o meble klasyczne czy projektowane wnętrz.

dobieramy kolory pralni
zestawienie
dobieramy salon
dobieramy salon i kuchnie
kuchnia szukamy idealnego połączenia
szukamy blatu idealnego
szukamy idealnego blatu
blat idealny
blat idealny do jednej z ostatnich kuchni
fuga o łazienki
niby tylko fuga a potrafi tak bardzo zmienić odbiór łazienki