Białe stylowe szafy wnękowe

Białe stylowe szafy wnękowe

Wstępna koncepcja zabudowy holu została wykonana przez architektów z „Grupy Żoliborz”. Po wspólnych ustaleniach wraz z inwestorami została wybrana ostateczna plastyka mebli, zaprojektowana przez AM. Powstał ciąg szaf wnękowych z drążkami oraz wewnętrznymi szufladami, aby nie zakłócały rytmu frontów. W części zabudowy wygospodarowana została wnęka, która w całości jest wytapicerowana, poniżej siedziska powstały pojemne dwie szuflady. Dodatkowo wymieniliśmy obudowę drzwi z brązowej na białą, pomalowaną na odcień wszystkich mebli.
Projektowane i wykonywane  przez nas meble stylowe możemy malować na  dowolne kolory z palety NCS lub RAL lub bejcować, lakierować, woskować. Białe stylowe szafy wnękowe ostatnią warstwę warstwę farby mają nakładaną ręcznie, co nadaje im unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Widać jedynie delikatne muśnięcia pędzla, co podkreśla ich ręczne wykonanie .
Zapewniamy również usługi tapicerskie w materiale powierzonym przez klienta.

Białe stylowe szafy wnękowe 1
Białe stylowe szafy wnękowe 2
Białe stylowe szafy wnękowe 3

Polub nas na facebooku – białe stylowe szafy pod linkiem: białe stylowe szafy w holu

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady płyta stolarska – fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL