Biała narożna biblioteka

Biała narożna biblioteka

Jesteśmy manufakturą specjalizującą się w projektowaniu oraz wykonywaniu mebli w stylach klasycznych na indywidualne zamówienia. Biblioteki zabudowy klasycznee, które powstają według naszych projektów to najwyższa jakość uszyta na miarę.

Biała narożna biblioteka z kanelami i kwiatowymi rozetami na domowy księgozbiór stanęła w salonie. Idealnie wtopiła się w stonowaną i zrównoważoną kolorystykę oraz naturalne tkaniny użyte we wnętrzu.

Przy wykonywaniu tej stylowej biblioteki drewno było malowane na kolor złamanej bieli, a ostatnia warstwa farby została naniesiona pędzlem, aby podkreślić jej ręczne wykonanie. Mebel jest wizualnie lekki i mimo swoich dużych gabarytów nie przytłoczył wnętrza. Dekory oraz pilastry nawiązują do stylu francuskiego, prowansalskiego i są spójne dla wszystkich elementów zabudowy.

W CENIE : projekt, oświetlenie LED, włoskie porcelanowe okucia oraz transport i montaż.

Biała narożna biblioteka –  wykonana na wymiar ze 100% drewna bez użycia MDFu czy płyty wiórowej. Malowana kryjąco na kolor wybrany przez klienta. Porównaj z konkurencją – stosujemy tylko naturalne materiały, atestowane farby oraz najwyższej jakości lakiery.

Biblioteki zabudowy stylowe pokazane na poniższych zdjęciach stanowią jedynie przykład naszych możliwości i stanowią inspirację do realizacji Państwa wymarzonego wnętrza.

Zdjęcia prosto z montażu

Biała narożna biblioteka 1
Biała narożna biblioteka 2

zapraszamy do polubienia naszego funpage’a na FB – biała narożna biblioteka pod linkiem:

biblioteka już ukończona –biblioteka biała narożna

Konstrukcja mebli:

skrzyniowa lub korpusowa, zawiasy motylkowe lub puszkowe, regulacja półek kremajer drewniany lub kołki, plecy w szafkach zamkniętych – sklejka fornirowana, mechanizmy szuflad BLUM tandem ze spowalniaczem i samodomknięciem.

Materiał:
– fronty, ramy, gzymsy, cokoły, blaty, widoczne boki, pilastry – drewno olchowe 22 –23 mm
– półki, szuflady – płyta stolarska + fornir olchowy
– plecy sklejka – fornir olchowy

Wykończenie okuć: zawiasy, gałki,uchwyty

Do wyboru przez klienta:

-materiał – dąb lub olcha
-rodzaj frontów
-plastyka wieńca
-rzeźby
-ozdobne pilastry
-okucia meblowe
-systemy wewnętrzne
-kolor z palety NCS lub RAL